SEYAHAT HİZMETLERİ

Cip ( VIP ) Lounge Hizmeti

Yılda bir kez iç veya dış hatlarda CIP Lounge salonlarımızda limitsiz yeme-içme hizmeti verilmektedir. Bu hizmet Dünyada 46 ülkede 141 havalimanında ve 203 loungeda geçerlidir. CIP Lounge hizmetinden yararlanmak için 48 saat önceden telefondan rezervasyon yapmanız gerekmektedir.


Bu hizmetimiz yurtdışı havalimanları,yurtiçinde organizasyon olarak kart sahiplerine sunulmaktadır. Organizasyondan doğan masraflar kart sahibine aittir. Teminatların aşılması durumunda aşılan kısımKart Sahibi tarafından ödenecektir.


Cip Lounge Hizmeti Alabileceğiniz Ülkeler; Avusturya, Belçika, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Mısır, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Malta, Mauritius, Hollanda, Portekiz, Katar, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, Çin, Guam, Hon Kong, Hindistan, Endonezya, Malezya, Maldivler, Singapur, Tayland, Vietnam, Antigua ve Barbuda, Bahamalar, Barbados, Brezilya, Kanada, Şili, Kostarika, Jamaika, Meksika, Amerika Birleşik Devletleri, Venazuela