CONCIERGE HİZMETLERİ

Çiçek Gönderim Hizmeti

Maksimum Asistanlık Sağlık ve Danışmanlık Hizmetleri aracılığı ile kart sahipleri istedikleri yere ve kişiye çiçek gönderimini yapabilirler. Bu hizmetimiz 161 ülke genelinde verilmektedir. Organizasyon olarak ve mesai saatleri içerisinde verilmektedir. Yönlendirme yapacak olan kişi müşteri hizmetleri telefon numarımızı arayarak hizmetten yararlanabilirler. Organizasyondan doğan masraflar kart sahibine aittir.


 

Tekne ve Helikopter Kiralama Hizmeti

Maksimum Asistanlık Sağlık ve Danışmanlık Hizmetleri İstanbul sınırları dâhilinde tekne ve helikopter kiralama hizmetini sunmaktadır. Bu sayede İstanbulda Maksimum Asistanlık Sağlık ve Danışmanlık Hizmetleri müşterileri tekne turu yapabiliyorlar ve trafik sıkışık olduğu durumlarda en hızlı şekilde istediğiniz yere ulaşabilmek için helikopter kiralayabiliyorsunuz. Bu hizmetler Maksimum Asistanlık Sağlık ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından organizasyon olarak verilmektedir. Organizasyondan doğan masraflar kart sahibine aittir.


 

Köpek Pansiyonu Hizmeti

Maksimum Asistanlık Sağlık ve Danışmanlık Hizmetleri, İstanbul bölgesinde kart sahiplerinin köpeklerine köpek pansiyonu hizmetini organizasyon olarak sunmaktadır. Bu hizmetin içerisinde köpeğin, konaklaması gezdirilmesi, mama verilmesi (eğer köpeğin bir önemli hastalığı nedeni ile özel mamaya ihtiyacı yok ise) gibi içerikleri barındırmaktadır. Organizasyondan doğan masraflar kart sahibine aittir.


 

Pet Taksi ve Pet Bakım

Kafesli veya kafessiz, evcil hayvanınızı, istediğin yerden alıp, istediğiniz adrese bırakır, isterseniz köpeğinizi gezdirir, hatta yapılması gereken aşısı, kuaför bakımı varsa bunları da yaptırır, istediğiniz adres ve kişiye teslim ederiz. Ödemeniz gereken ücret, sadece hizmet bedelimizdir. Türkiye Assist bu hizmeti organziasyon olarak 7/24 İstanbul sınırları dailinde vermektedir.


 

Rezervasyon Hizmetleri

Tiyatro Rezervasyon, Konser Rezervasyon, Spor Musabakaları Rezervasyon, Otel Rezervasyon, Restaurant Rezervasyon, İç Ulaşım Rezervasyon (Tren, Uçak, Otobüs, vs.), Rehberlik ve ilgi Hizmetleri için Rezervasyon. Rezervasyonu yapılmış biletin ulaştırılmasının istenmesi durumunda, kurye bedelleri Kart Sahibine aittir.

Rezervasyon için minimum 48 saat öncesinden Maksimum Asistanlık Sağlık ve Danışmanlık Hizmetlerine müracaat edilmesi gerekmektedir. Bilet teslimatı haricindeki hizmetler tüm Türkiyeyi kapsar. İstanbulda bilet teslimatı için 48 saat, Ankara ve İzmirde bilet teslimatı yapılabilmesi için ise 72 saat öncesinden Maksimum Asistanlık Sağlık ve Danışmanlık Hizmetlerine başvurulması gerekmektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir dışındaki iller için ( adrese kargo hizmetinin verilebildiği iller ) 72 saat içinde özel kurye ya da kargo ile adrese teslimat hizmetlerini alma olanağı sağlanacaktır.